Πέμπτη 18 Αυγούστου 2011

5χ3 η ομάδα Κ16, στο πρωτάθλημα της ΕΠΣ Πειραιά

νίκησε με 0-2 την ομάδα του Μοσχάτου.

Τη νίκη με σκορ 2-ο σημείωσε το τμήμα Κ16 του Ολυμπιακού για το πρωτάθλημα της ΕΠΣ Πειραιά κό­ντρα στο Μοσχάτο εκτός έδρας.
Η ομάδα μας πραγματοποίησε πολύ καλή εμφάνιση και θα μπορούσαμε να έχουμε πετύχει πε­ρισσότερα τέρματα.

Ο Πουλάκης με εύστοχο χτύπημα πέναλτι που κέρδισε ο Μανιδάκης, άνοι­ξε το σκορ στο τέλος του Α΄ημιχρόνου και ο Ντούμας, μετά από σέντρα-ασίστ του Καρκασίνα, πέτυχε το 2-0 στα μισά της επανάληψης.

Με τις οδηγίες του coatch κ. Μίλαν Παύλοβιτς στον αγώνα πήραν χρόνο συμμετοχής οι:
Ντελέκος (46΄Κωνσταντινίδης), Άγγελος-Γεώργιος Νίκου, Παπασάββας, Παπατανές (60’ Πατσαλιάς), Πλαστουργός, Γκόγκιτς, Καρκασίνας, Φουκαράς (55΄Δηλαβέρης), Ντούμας, Πουλάκης (70΄Πετράκης), Μανιδάκης.